
Vazura o Partizanovom žrebu za Konferens ligu: "Slovaci najteži rival, ali verujemo u prolaz"
Dunajska Streda je prošle sezone završila na drugom mestu slovačke lige iza Slovana iz Bratislave i zato su u Partizanu veoma oprezni u oceni žreba za Konferens ligu, smatrajući da su dobili jednog od najtežih rivala.
Ipak, generalni direktor crno-belih Miloš Vazura veruje da tim iz Humske ima kvalitet, da će biti na pravom nivou u kvalifikacijama i preskočiti Slovake u drugom kolu, a na kraju dospeti i u grupnu fazu.
- Izvukli smo najtežeg od ponuđenih protivnika u žrebu, ali apsolutno verujemo u našu ekipu, trenera Aleksandra Stanojevića, kvalitet koji posedujemo, a koji ćemo dodatmo nadgraditi pojačanjima. Zato smo optimisti i nadamo se dobrom rezultatu.
- Kvalitet našeg rivala, koji je prava kolonija internacionalaca, još je jedan od dokaza da Konferens liga ima jednak kvalitet kao i Liga Evrope. Otuda je i motiv Partizana da se nađe u grupnoj fazi veoma veliki i učinićemo sve da na kraju tako i bude - rekao je Miloš Vazura za Telegraf.
(Z. Ivković)
Video: Domeniko Mesina postao predsednik Sudijske komisije FSS, otkrio kako će se sudije kažnjavati ubuduće
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mire
Ovaj Buzgov je još u Partizanu ! Idi bre iz Partizana ili hoćeš na prvoj utakmici MI da oteramo tebe i senilnog vučelića . UPRAVA NAPOLJE .
Podelite komentar
Hh
Odlazi bre vise
Podelite komentar
terza1.
Partizan u celoj svojoj istoriji nije imao Upravu sa manje morala od ove. Nigde rezultata, dugovi na istorijskom maksimumu, a njima fotelje nikad udobnije. Bruka!
Podelite komentar