Zvezda naciljala norvešku "zver", Ohi postigao dva gola za dva minuta u pobedi Moldea

Opasan igrač je na radaru crveno-belih

• 0
Ohi Omoijuanfo Foto: MN Press

Napadač norveškog Moldea Ohi Omoižuanfo, koji se nalazi na radaru Crvene zvezde nastavio je svoju golgetersku formu u norveškoj ligi.

Naciljala je Zvezda opasnog igrača, a o kakvom fudbaleru se radi govori i najnoviji podatak koji dolazi iz Norveške, naime, Ohi je u pobedi Moldea protiv Stromsgodesta postigao dva gola za samo dva minuta.

Molde je poveo golom Gregersen u sedmom minutu za 1:0, a potom je na scenu nastupio Ohi koji je prvi gol postigao u 27. minutu, da bi samo dva minuta kasnije povisio prednost svoje ekipe.

Tim rezultatom se i završila utakmica zaostalog 10. kola norveške lige.

Molde se trenutno nalazi na prvom mestu u ligi sa 26 poena, nakon odigranih 11 utakmica, dok je Stromsgodest na 10. mestu sa samo 11 bodova iz 9 utakmica.

Podsetimo, Crvena zvezda je u letnjem prelaznom roku već dovela Aleksandra Dragovića, dok su najavljena i još dva nova igrača koja su pred vratima kluba.