≫

Pogledajte sjajnu asistenciju Saše Zdjelara za drugi gol Partizana protiv Krakovije

Danilo Pantić je bio siguran egzekutor...

• 1

Partizan zasluženo vodi na poluvremenu protiv Krakovije golovima Slobodana Uroševića i Danila Pantića, ali potez utakmice definitvno je izveo vezni fudbaler crno-belih Saša Zdjelar.

Igrao se 45. minut kada je nekadašnji fudbaler OFK Beograda zabeležio jednu od lepših asistencija koje se mogu videti.

Sjajno je zlatni Orlić sa Novog Zelanda video prostor u odbrani poljskog tima i uposlio Danila Pantića koji je rutinski pogodio za 2:0.

Drugi vezani pogodak povratnika u Humsku ovog leta, ali komplimenti idu na račun Saše Zdjelara.