Navijač prekinuo meč i uleteo na teren da uzme autogram od Halanda

Na kraju je i dobio čekani potpis

• 0

Zanimljiva scena viđena je u subotu popode na prijateljskom meču između Borusije iz Dortmunda i Atlwtik Bilbaa, kada je jedan navijač uleteo na teren kako bi uzeo autogram Eringu Halandu.

Igrao se 43. minut, Bilbao je imao korner koji je neočekivano kasniio zbog "gužve" u kaznenom prostoru. A tamo je jedan klinac dobio potpis koji mu očigledno mnogo znači, jer je u suštini napraviop veliki prekršaj.

I sam Haland ga je posle "izbacio" klinca sa terena, a iza gola ga je dočekala i policija koja, doduše, nije bila gruba, ali su dobili zvižduke sa tribina jer su izveli mladog navijača sa stadiona.

Borusija je, inače, piraženma na ovom meču rezultatom 2:0, a strelci za španski tim bili su Garsija u 50. i Vivijan u 57. minutu. Vredi pomenuti i to da se utakmica igrala na neutralnom terenu u Setn Galenu.