≫

Ružan detalj s Marakane: Golman Napretka ošamario saigrača posle gola Zvezde

Sramna reakcija nekadašnjeg juniora crveno-belih na golu Kruševljana

• 34

Branio je iskusni Rastko Šuljagić (26), nekadašnji junior Crvene zvezde, sa velikim motivom ovog petka na Marakani protiv voljenog kluba, ali ništa nije mogao u 77. minutu kada je Milan Gajić pobegao po desnoj strani i matirao ga za trijumf crveno-belih od 1:0.

Besan je bio nekadašnji golman nekoliko prvoligaških i superligaških klubova, a ljutnju je iskalio na jednom od najmlađih u timu, Nikoli Marinkoviću, kome je opalio šamar nakon što mu je Gajić pobegao na levoj strani i dao gol.

Radi se o dečaku od 18 godina koji je ponikao u omladinskoj školi Kruševljana, a koji je ušao u igru na poluvremenu umesto napadača Đorđa Jovanovića. Inače, Šuljagiću ovo nije prvi ispad u karijeri, pošto je prošle sezone kao golman Žarkova polomio nogu igraču Borca iz Čačka.

Bez obzira na grešku koja je sigurno plod i neiskustva, golman Napretka se nije poneo nimalo drugarski, a ostaje nada da će mu Milan Đuričić skrenuti pažnju na to.

Incident među igračima Napretka pogledajte na 45 sekundi snimka koji se nalazi na početku teksta.