≫

Rasizam u Humskoj? Igrač Santa Klare se žalio engleskim sudijama da je trpeo uvrede

Alano se požalio kod četvrtog arbitra, Endrua Medlija koji je sve evidentirao i obavestio delegata

• 26

Partizan je obezbedio plasman u grupnu fazu Lige konferencija pobedom protiv Santa Klare (2:0), pogocima Rikarda Gomeša i Siniše Saničanina, ali bi jedan detalj iz polovine drugog poluvremena mogao da baci senku na veliko slavlje.

Pitanje je samo da li će u UEFA biti pedantni, pošto se Alano negde oko 70. minuta utakmice požalio četvrtom arbitru Endruu Medliju da je prilikom izlaska sa terena napadnut, nije bilo jasno da li je to bilo verbalno ili fizički.

Sudija je primetio incident, zabeležio ga je u svesku, a sve je ispratio i delegat meča. Videćemo kakav će biti epilog uz nadu da će tribine u Humskoj ulici ipak ostati otvorene za mečeve u UEFA Ligi konferencija.

Pogledajte detalj iz drugog poluvremena kada se Alano požalio kod engleskog arbitra na rasizam u videu na početku vesti.