Spartak odneo bodove iz Surdulice: Gosti sa severa Srbije umalo od gotovog napravili veresiju

Ipak, sve se u poslednjih 15 minuta menja na terenu, Spartak ostaje sa igračem manje

• 0
Fudbal, FK Partizan - FK Spartak Subotica Foto: MN Press

Fudbaleri Spartaka iz Subotice slavili su na gostovanju Radniku sa 2:1 u sedmom kolu Superlige Srbije.

Gostujući sastav je sa po jednim golom u oba poluvremena izvojevao pobedu, ali je morao da se plaši za sva tri boda sve do kraja susreta.

Pogotkom u 37. minutu, Subotičani su došli u vođstvo, a nakon sat vremena igre je bilo i 2:0.

Ipak, sve se u poslednjih 15 minuta menja na terenu, Spartak ostaje sa igračem manje, a Milovanović pogađa sa bele tačke i umanjuje minus.

Na kraju, pobeda gostujućeg kolektiva i ostanak u samom vrhu srpskog elitnog takmičenja.