• 0

Ovako je Zvezda izjednačila na derbiju: Katai matirao Partizan, pa otrčao na tribinu Delija

Ponovo je najbolji igrač crveno-belih pogodio u duelu sa večitim rivalom

• 0

Crvena zvezda je poravnala rezultat na 165. večitom derbiju, pošto je u 83. minutu Aleksandar Katai postigao gol za 1:1, nakon što je glavom zatresao mrežu Aleksandra Popovića.

Gledali smo gotovo preslikano prvo poluvreme u Humskoj i u drugom delu igre, pošto je Zvezda u prvom delu igre bila bolja i imala tri dobre šanse za gol, a na kraju je Partizan zatresao mrežu preko Natha.

Crno-beli su u drugom bili bolji, stvarali šanse i bili opasniji po gol, ali je onda Katai postigao gol, posle dobrog centaršuta Rodića sa leve strane, koji je pronašao Kataija samog na petercu, koji je loptu poslao u nebranjeni deo gola, a zatim je usledilo veliko slavlje ispred severne tribine.