≫

Neviđeno slavlje Dejana Stankovića posle gola Kataija: Ušao na teren i trčao do kaznenog prostora

Delirijum trenera Zvezde posle izjednačujućeg pogotka crveno-belih

• 52

Crvena zvezda je uspela da izvuče nerešen rezultat na 165. večitom derbiju, pošto je Aleksandar Katai u 83. minutu uspeo da savlada Aleksandra Popovića i postavi konačnih 1:1.

Partizan je poveo sa 1:0 golom Natha, a delovalo je da će u drugom poluvremenu crno-beli rešiti meč, jer su imali nekoliko šansi, ali je onda Katai doneo veliko slavlje crveno-belima.

Najradosniji bio je Dejan Stanković, koji je utrčao na teren i otrčao gotovo do kaznenog prostora, kako bi se pozdravio sa svojim igračima, nakon čega se brzo vratio na klupu.

Pogledajte kako je to izgledalo u snimku na početku teksta.