Terzić za Telegraf analizirao derbi: "Zvezda ima bolji tim od Partizana, nisam zadovoljan remijem"

Generalni direktor crveno-belih posebno je zadovoljan igrom "bonus" igrača svog kluba

• Rajko

Ma prodajte te klince sto pre, a kupujte ove strance od sto godina.da se ne foliramo vise,sveza krv ide na trziste a ovde stize bofluk.

6
    0

Podelite komentar

• Slani

@Rajko

Koga su oni prodali bas me zanima i koje godine(osim Jovica)

• Slavi

Koliko je onaj komentator na areni morao da "hvali"mlade igrace cz lazetica i stanica,to je vise bilo degutantno,providno,isforsirano. Pa pogledajte gdje su nasi mladi igraci F.Stevanović,S.Pavlovic,Bleki,Vlahovic,djecaci, vec odigrali toliko utakmica za velikane evropske,a pogotovo derbija,a ovi se izdizu,a vidjecemo gdje ce zavrsiti,kao i ostali iz cz,sve "reprezentativci"

9
    1

• Haker RS

Naravno,da imamo jaču ekipu. Videlo se kad nemaju sklanjalicu kako.igraju.

4
    6

• GP

@Haker RS

Vi nekome o sklanjalici? Hahahaha, a Elvis vas ponovo vadi iz ponora i uzima bod za vas, jer vi sa "toliko boljim timom" to ne mozete. Hahahahaha. Da smo imali naseg trenera vasa bi zvezdana dozivela katadtrofu. Ne bi Elvis mogao svaki natedni da ponisti.

0
      1

• Dz

Bravo Terzo.Toliko imamo bolji tim da treba da ih bijemo stalno.

• Vukodlak

Terzic pravio sinu svadbu, a prica o derbiju.

• bokus

Част изузетцима на коментарима!Али, остали коментари су типа дечијег препуцавања! ( чик, чик ! мој тата је јачи од твогаааааа!)

7
    0

• Dragan

Pred svaki derbi oni ce nas da razvale i slicno i onda dodje utakmica i pokaze se njihova snaga

9
    0

• BOGI K I M

@Dragan

Kakav si strucnjsk za fudbal pokazao si sa OFK Beogradom. Iza takvih izjava krijes licne interese.

13
      1

• rikimil

Zvezda jeste bolji tim, treba joj i bolji trener.

17
    12

• Ramaro

Umorila vas Braga. A tek cete videti kako cete tamo proci. Trebalo je i ovde u Beogradu da vas spuste na zemlju. Mnogo sebe precenjujete.

• Igor Kozar

Hahahaha, koju je utakmicu ovej čovek gledao...

44
    7

• SrbskiBek

@Igor Kozar

Gledao je derbi !!! Statistika kaze da je partizan imao ...JEDAN sut u okvir gola !!!! Sta ti nije jasno !???? Jedan sut i jedan gol...

7
      22

• SrbskiBek

@Igor Kozar

Posed lopte..1 poluvreme..zvezda 70 %..partizan 30 % Drugo poluvreme . Zvezda 69 % partizan 31 % ...vreme od 46..do 70 minuta.. posed lopte 77 % u korist zvezde !!! Eto druze..to je gledao mr terzic.

5
      21

• MILE

@Igor Kozar

Citam komentar ,,srbskog beka''....kada smo pocinjali da igramo fudbal niko nije hteo da bude bek

6
      1

• GP

@Igor Kozar

Srpski bek, losa ti statistika! Pa samo je Vujacic imao dva suta glavom u okvir gola. Proveri!

@Igor Kozar

Derbi kozaru, derbi...pogledaj statistiku pa će ti biti jasno koju je gledao...

2
      6

• Slobodan

@Igor Kozar

Nije sramota biti neznalica, ali da ne znate da brojite do dva ( 2 ) je tragicno. Prvi sut Patizana u gol Zvezde uputio je Natko za 1:0. Drugi sut uputio je Igor Vujacic, Borjan je odbranio. Posle toga ponisten je gol Partizanu.

@Tejgooo

Da ima bolje sudije i "eksperte" to je sigurno a da ima bolje igrace ne verujem.

27
      1

• MILR

@Tejgooo

Tebi do smejanja, a optuznica u fioci...

• 033

Rece i ostade živ. Da normalan covek ne poveruje.

49
    4

• Jhh

Potrčao ovaj da objasni navijačima šta se desilo, a osvojili jedva bod, trčali kao da su ušli u finale lige šampiona. E moj mađijo sirotinja i kašalj ne mogu se sakriti, a kod tebe ni to da si mađija ali na baterije od 1.5 volt.

43
    11

@Jhh

Haha jedva osvojili bod?!dal si ti decko realan?koliko ste puta pogodili okvir gola?tebi sanse kad gadjate vrapce

4
      8

• Zemun1

@Jhh

E moj rodjace, opste je poznato kome je jedini cilj da pobedi Zvezdu, i nista drugo nije vazno. Naprzeni glodari igraju svaki derbi, kao da je pitanje zivota i smrti. I uvek vam je neko drugi kriv. Te hocemo Var, te necemo Var. Slinavi Šamrok hoce da se bije na svakom derbiju. Rezultat je realan. Cinjenica je da Zvezda ima bolji tim, i to je to. Laku noc prijatno.

1
      6

• Brano

Da Partizan ima pravog spica, koji zna dati go, a ne panj koji ponekad olista, bilo bi sinoc svasta! Nema opravdanja za napadaca koji sa 10 metara od gola salje loptu na balkon susjedne zgrade! Treba pohvaliti i partizanove bonus igrace, koji su odlicni!

17
    5

• Alessandro

@Brano

Partizan ima špica koji je dao 13 golova u 15 utakmica za razliku od Zvezde kojoj je prvi špic povredjen i zlostavljan od uprave od starta sezone a ovaj koji je došao kao pojačanje ne može vola da ubode.

22
      2

• 8491

@Brano

Ima Partizan spica a panj je pored autlinije.