≫

Vest Hem u 90. minutu preokrenuo Lids, Lester se vratio iz mrtvih protiv Barnlija, slavio Everton

"Čekićari" su ozbiljna četa

• 0
FK Mančester Junajted - FK Lids

Fudbaleri Vest Hema uspeli su u poslednjim momentima šest kola Premijer lige da stignu do pobede na gostovanju Lidsu 2:1 golom Antonija.

Rafinja je u 19. minutu doveo u prednost domaći kolektiv i Lids je tako išao ka pobedi uz sve manje želje da krene napred.

Kada je skroz preuzeo inicijativu, Vest Hem je dao gol, ali je poništen zbog faula Antonija nad golmanom Melijeom.

Ipak, u 67. minutu Boven šutira i rikošetom od Firpa lopta završava u mreži sa 1:1.

Kada su svi pomislili da se ide ka remiju, Antonio je uspeo da izađe sam na golmana nakon što je ćušnuo loptu pored defanzivca, a onda i pored Melijea za konačnu pobedu.

Ekipa Marsela Bielse za sada ne igra onako kako bi trener želeo.

Lester je golovima Džejmija Vardija uspeo da se vrati i remizira sa Barnlijem 2:2, dok je Everton na svom terenu slavio protiv Noriča sa 2:0.

Njukasl je bio u dobroj poziciji da odnese pobedu, ali je na kraju remizirao sa Votfordom 1:1.