≫

Srbin skrivio penal na Kamp Nou: Barselona slavila protiv Levantea, Fati se vratio pogotkom

• 0
FK Barselona Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone krenuli su u oporavak tako što su u sedmom kolu Primere savladali Levante na svom terenu sa 3:0.

Tri remija u proteklih pet mečeva - to već odavno drži Ronalda Kumana na tankom ledu, pa ni ova pobeda mu ne donosi previše mirniji san.

Da protiv Levantea dođe do tri boda, znantno je olakšao Nemanja Radoja koji je u petom minutu srušio Memfisa Depaja u kaznenom prostoru.

Depaj je preuzeo i odgovornost za egzekuciju, pa je loptu poslao u levu, a golmana u desnu stranu.

Brzi udar se nastavio već u 14. minutu kada je Seržinjo Dest prošao po gol aut liniji i centrirao gde je našao Luka De Jonga koji je odmah reagovao na levoj stativi i povisio na 2:0.

Najveća radost je na Kamp Nou je nastala kada je Ansu Fati zakoračio na teren u 81. minutu, jer se mladi napadač konačno vratio iz povrede.

Da povratak bude lepši, on je u prvom minutu nadoknade istrčao kontru i gađao donji levi ugao, te pogodio i zaključio pobedu svog tima.

Možda nije trenutno sjajno za Barsu, ali sa povratkom povređenih će verovatno sve biti bolje.