Ovim govorom, uz psovke u svlačionici, trener Midtjilanda je motivisao igrače da pobede Zvezdu

Možda je ovaj motivacioni govor pomogao igračima danske ekipe da trijumfuju

• 10
FK Mitjidland Printskrin: Youtube

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su prošle nedelje od Midtjilanda u Beogradu 1:0 (0:0) u utakmici četvrtog kola F grupe Lige Evrope.

Ključni momenat utakmice dogodio se u 12. minutu kada je Miloš Degenek isključen zbog faula u trenutku kada je bio poslednji igrač odbrane.

Danci su brojčanu prednost iskoristili u 56. minutu kada je posle slobodnog udarca Evandera lopta pogodila Gelora Kangu i završila u mreži Milana Borjana.

Prethodno je na pluvremenu u svlačionici trener Mirjilanda Bo Hendriksen održao govor igračima uz psovke i motivisao ih da igraju bolje.

- Mi ne možemo da imamo bolju je*enu šansu nego sad. Nastavite da pritiskate i strpljenje. Razvucite ih po terenu razbijte. Treba nam jeb*ena pobeda- naveo je trener danske ekipe.