≫

Novi šamar za Ronalda: Posle reprezentacije ponižen i sa Mančester junajtedom

Navijači Mančestera su zasuli sve društvene mreže sa, sada već popularnim, heštegom "Ole Out"

• 6

Mančester Junajted je jedan od najvećih, ako ne i najveći, klub u Engleskoj, ali ih nešto koči i to previše, o čemu svedoči i novi poraz u Premijer ligi. Ovoga puta, od njih je bila bolja ekipa Votforda koja je slavila sa 4:1.

Užasno. Čak je i to blaga reč. Da li je ovo kap koja je prelila čašu u upravi Junateda, to se ne zna, ali nešto je zrelo za menjanje. Došao je letos i Kristijano Ronaldo, ali ni njegov uticaj nije mnogo štošta popravio na Old Trafordu.

Votford, inače, davljenik u Premijer ligi, uspeo je ovom pobedom da se odvoji od crvene zone, mogao je čak i ubedljivije da slavi, ali je De Hea bio taj koji je donekle spasio čast Crvenih đavola, ako se to može tako nazvati.

Sar je promašio dva penala, tu je De Hea postao junak, ali ni to nije trajalo predugo, pošto je u 28. minutu gol postigao Džošua King. Samo 16 minuta kasnije, prednost je udvostručio Ismaila Sar.

Nadu Junajtedu je vratio rezervista Doni Van De Bek, koji može biti i još jedan "plus" zašto će Ole Gunar Solskjker ubrzo napustiti čelo kluba, pošto je Holanđaninu trebalo tek četiri minuta za ovaj pogodak.

Ali ta nada gostiju trajala je svega 20-ak minuta. Megvajer je u 69. minutu dobio drugi žuti karton, Votford je u finišu "dodao gas" i postigao još dva gola preko Žoao Pedra i Emanuela Denisa i naneo težak poraz "Crvenim đavolima".