To se čekalo! Pogledajte Mesijev ligaški prvenac u dresu Pari Sen Žermena

Argentinac konačno strelac za Parižane u prvenstvu

• 4

U Ligi šampiona je nekoliko puta ove jeseni demonstrirao klasu, ali u Ligi 1 navijači PSŽ-a su tek ove subote videli prvenac Lionela Mesija u dresu popularnog kluba.

PSŽ je savladao Nant sa 3:1 na Parku prinčeva, a tačku na pobedu stavio je Argentinac u 87. minutu. U svom stilu, doveo je Mesi loptu na rub šesnaesterca i levicom je poslao iza leđa golmana gostiju i postavio konaćan rezultat.

Inače, PSŽ je poveo rano, preko Embapea u drugom minutu, ali je problem nastao u 65. minutu kada je isključen golman domaćina Kejlor Navas. Gosti su to iskoristili i preko Kolo Muanija stigli do izjednačenja u 76. minutu.

Ipak, domaćin je stigao do pobede autogolom Apije u 86. i majstorijom Mesija koju možete videti u snimku na početku teksta.