≫

Milinković pokrenuo Kragujevčane: Sin poznatog menadžera šokirao Spartak u 94. minutu

Radnički uzeo bod u gostima posle sedam vezanih poraza

• 2

Fudbaleri Spartaka i Radničkog iz Kragujevca remizirali su u Subotici u poslednjem meču nedeljnog programa u 17. kolu Superlige - 1:1.

Poveo je Spartak i to iz penala u 72. minutu preko Nikole Srećkovića.

Izgledalo je da će bodovi ostati u Subotici, ali je u 94. minutu Radnički izjednačio pogotkom Alekse Damjanca, sina nekadašnjeg golmana Partizana Nikole, danas jednog od najuticajnijih srpskih fudbalskih menadžera.

Time je prekinut niz od čak sedam uzastopnih poraza Kragujevčana i sada na pretposlednjem mestu na tabeli imaju 15 bodova, dok Spartak ostaje na šesti sa 23 boda.

Spomenimo i da je na klupi Radničkog debitovao novi trener Zoran Milinković.