Lazović ušao i udelio asistenciju: Verona uz brzog Srbina savladala Empoli u nadoknadi

• 0
Darko Lazović Foto: Streamja/Printscreen

Fudbaleri Verone savladali su Empoli sa 2:1 u 13. kolu Serije A, i to golom u 91. minutu, a reprezentativac Srbije Darko Lazović je odmah po stupanju na teren uticao na vodeći gol domaćina.

Verona se ovom pobedom popela u gornji dom italijanskog fudbala i nije tako daleko od evropske zone.

Nije bilo golova u prvom delu igre, a onda je na startu drugog ušao Lazović na teren...

Darko je u 49. minutu prošao po levoj strani, uputio fantastičan centaršut i pronašao Baraka koji je glavom pogodio desni ugao za prednost domaćina.

U 67. minutu, Romanjoli se najbolje snašao i vratio Empoli u egal, ali sreća je bila srušena u prvom minutu nadoknade.

Strelac prvog gola, Barak, asistirao je Adrijenu Tamezeu koji je tukao i uz odbitak smestio loptu u mrežu za konačnu pobedu.