Nemci očima ne veruju: Srbin opet dao gol sa pola terena!

Imamo eksperta za spektakularne pogotke u Bundesligi

• 2

Ima nešto čudno u tom Bohumu. Nešto što daje neverovatnu moć Milošu Pantoviću svakog drugog vikenda kada zaigra pred domaćom publikom u Bundesligi.

Nekadašnji đak Bajernove škole, fudbaler naše gore list, uspeo je da ponovi spektakularan gol od pre tri nedelje kada je matirao Hofenhajm.

Ovog puta njegova žrtva je bio golman Frajburga Mark Fleken koji će zapamtiti gostovanje u rurskoj oblasti.

Opet je Pantović ušao u igru kao rezerva u 65. minutu, a prelepi pogodak koji je oduševio Nemce postigao je u 82. za pobedu Bohuma od 2:1.

Ovo je drugi bundesligaški pogodak za krilnog fudbalera ove sezone i oba su bila spektakularna za pobede i skok Bohuma ka sredini tabele, iako su ih uoči sezone mnogi unapred otpisivali u borbi za opstanak.

Od ostalih rezultata subotnjeg programa izdvajamo pobedu Borusije iz Dortmunda na gostovanju u Volfzburgu (3:1) kojom su "Milioneri" preuzeli lidersku poziciju u Bundesligi od Bajerna uz meč više.

Erling Haland se na tom meču vratio na teren posle mesec dana pauze zbog povrede i povratak obeležio pogotkom.

Prava goleada viđena je u fortu gde je Hofenhajm tukao Grojter sa čak 6:3, dok je Herta prosula pobedu nad Augzburgom u 97. minutu - 1:1.

Na kraju Keln je u lokalnom derbiju demolirao Borusiju iz Menhengladbaha sa 4:1.