Sem u Barseloni, u drugim klubovima Mesi je nula od igraca, on cak ni u reprezentaciji Argentine nije nista pokazao.

Obožavam ga ali je zaslužio svojim ponašanjem na terenu i gore ! SRAMNO je od najvećeg da NE ZELI DA POTRCI !!!

• Djape

13. mart 2022 | 15:10

Propo. Ne moze da igra u ocajnoj francuskoj ligi u najboljem timu ubedljivo. Sramota

• Bl@

Nisam neki strucnjak kao pojedini ali s ovakvom odbranim i golmanim, PSG i nije imao sansu.

• 13. mart 2022 | 15:58

stojadin pavlovic cole

@Bl@

Odbranu igraju svih 11 igraca a mesi seta 90 minuta tako da jeste odbrana ocajna ali ponavljam najvise je ocajna zbog ove 3 jice napred i najvise zbog mesija.

• Gini

13. mart 2022 | 14:35

Pobedio je onaj tim ko je imao vise zelja da pobedi,ne znam, zasto krivite Neimara i Mesij,pa kad god su imali loptu 3-4 igraca oko njih,pa nisu oni carobnhaci,a odbrana PSG, uzasna,jos onaj kreten od golman,hoce sa bude golgeter a ne golman.

• ттт

Они не играју из љубави,они играју ту због новца..То је оно што прави разлику између њих двојице и К.Роналда,који ће увек бити изнад њих у сваком погледу.

• Burazer

13. mart 2022 | 14:24

Poslednje 3 godine se ne vidi na terenu, ne znam samo cemu one zlatne lopte, ali ajde zna to tamo "neko". Brat Levandovaki poslednje 3 godine sije!

• Ni

13. mart 2022 | 13:42

Messi ni neymar nisu krivi zbog ispadanja isključivo odbrana

• 13. mart 2022 | 14:09

Naj

@Ni

Svasta!Ovaj prvi se nije video 90 min a ovaj drugi je najveca prevara svetskog fudbala!Sta si ti gledao???

• 13. mart 2022 | 14:19

Blaki

@Ni

Koja odbrana kad stalno igraju sa 3 igrača manje, pošto Nejmar, Mesi i Embape se nikad ne vraćaju. To Embapeu i može da se toleriše pošto je brz i može da istrči kontru.

• 13. mart 2022 | 15:59

@Ni

Odbranu igraju svih 11 igraca sa golmanom a pogotovo mesi koji seta 90 minuta toliko koliko se razumes u fudbal