Stativa Šafera i prazan gol Soboslaja: Evo šta su promašili Mađari u nadoknadi vremena

Imali su Orlovi sreće u završnici meča

• 0

Fudbalska reprezentacija Srbije nastavila je pobedonosni niz u Budimpešti, savladali su Piksijevi izabranici Mađarsku rezultatom 1:0, ali lako je moglo da se završi nerešeno, samo da su Mađari bili precizniji u nadoknadi vremena.

Veliku šansu propustio je Andras Šafer, pošto je njegov udarac sa strane pogodio stativu u 93. minutu.

Lopta se od stative srećno odbila na nogu fudbaleru Lajpciga Dominiku Soboslaju, koji je imao prazan gol ispred sebe, ali nije uspeo da odreaguje na vreme i promašio je čitav gol.

To je bila ujedno poslednja prilika na meču, a mnogi će reći da se Mađarskoj tako vratilo što je sudija oštetio Srbiju 20-ak minuta ranije i nije dosudio penal za našu selekciju.