Majstorija Kostićevog saigrača posle asistencije Srbina, "projektilom" šokirao Barsu i Kamp Nou

Strašan gol dao je Santos Bore

• 0
FK Ajntraht Frankfurt Foto: AP/Tanjug

Iako su iz Nemačke doneli 1:1, bili jasni favoriti u revanšu četvrtfinala Lige Evrope protiv Ajntrahta, Barselona je na poluvremenu gubila rezultatom 2:0.

Prvi gol su primili već na startu meča kada ih je Filip Kostić zaledio golom iz penala, da bi u 36. minutu ostali u šoku osle neočekivanog šuta Rafaela Santosa Borea.

Bio je to projektil sa preko 20 metara kom se niko nije nadao, ponajmanje Mark Andre ter Štegen koji je paradom samo ulepšao "lepoticu" fudbalera nemačkog tima. Vredi pomenuti da se Kostiću pisala asistencija za gol KOlumbijca.