Kako je Morata upropastio savršenu asistenciju Vlahovića

Šteta, velika šteta...

• 1
Dušan Vlahović Printskrin: Twitter

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović radovao se u sredu veče prolasku Juventusa u finale Kupa, mada na ličnom planu nije upisao ni gol ni asistenciju u pobedi protiv Fiorentine (2:0)!

Međutim, mogao je i jedno i drugo sredinom prvog poluvremena - i to pri rezultatu 0:0. Zicer je imao u 29. minutu kada je izašao sam ipsred golmana, ali je njegov pokušaj loba zaustavljen.

Pre toga, Vlahović je mogao da zabeležio savršenu asistenciju. Petom je uposlio Alvara Moratu koji je samo trebalo da šutira iz prve. Umesto toga izabrao je da petlja i Igor je stigao da izbaci u korner. A koliko je to Moratu iznerviralo jasno se videlo i tokom prenosa kada je iz besa potom šutnuo loptu.