≫

Pet minuta za delirijum Čaira: Pogledajte kako je Radnički sa dva gola nokautirao Partizan

Dimić, pa Jovanović za "ludnicu" Meraklija i ubedljivih 3:1 protiv crno-belih

• 0

Fudbaleri niškog Radničkog napadački dominiraju protiv Partizana za delirijum svojih navijača koji su videli dva pogotka Sivićevog tima u roku od samo pet minuta u drugom poluvremenu - za velikih 3:1!

Stefan Dimić i Lazar Jovanović su totalno šokirali crno-bele, sa dva gola u kratkom vremenskom razmaku bacili na kolena igrače Ilije Stolice i raspalilii euforiju domaćih navijača.

Najpre je Dimić iskoristio slabu reakciju Šehovića, taj gol možete videti u vrhu teksta, da bi Jovanović nedugo potom, na zaista efektan način, smestio loptu uz samu stativu gola Stevanovića, za erupciju radosti igrača i navijača Nišlija.

Sjajan potez Jovanovića, savršen volej udarac, možete videti u nastavku.