Svi Italijani iz stručnog štaba odlaze sa Stankovićem, Milojević traži novog kondicionog za Zvezdu

Dovedite kondicionog koji je bio kod Prosineckog tada su najviše kondicije imali i igrali najlepši fudbal kao barsa!

27. avgust 2022 | 18:55

Dovedite Zorana Pajića, čovek najveći stručnjak na balkanu što se tiče fizičke spreme a to je nama neophodno.

• Stanko

27. avgust 2022 | 17:46

Nemoj samo da se zaxvaljujete jedan drugome. Prijatelju zvezda xoce rezultate i ocekuje najvise to mora da sxvate igraci a i ti naravno.

• Vratiće se rode

27. avgust 2022 | 17:31

Radivoje Radaković, kondicioni u vreme Roberta Prosinečkog...igrači su imali snagu za tri utakmice...

• 27. avgust 2022 | 19:07

lami

@Vratiće se rode

Upravo i ja to napisao samo nisam znao kako se čovek zove ali tada su najlepši fudbal igrali snage imali i na pretek!

27. avgust 2022 | 16:25

Dobar kondicioni trener ali samo za prvo poluvreme.verovatno da u italiji traje utakmica 45min.

• Slavoljub

27. avgust 2022 | 16:05

U modernom sportu kondicija najbitnija stvar i samo doziranje to mogu da rade vrhunski to je sklop znanja iz fiziologije i biomehanike jedan je bio Pavle Opavski

• Seki

27. avgust 2022 | 15:55

Neznam zasto nema mjesta za Lalatovica, on bi bio sigurno najbolje rjesenje. Ne treba ga zaobilaziti, i ovi drugi puno vise od njega ne znaju oko fudbala. On ima veliku ljubav prema zvezdi i u ovom klubu za njega ima mjesta.

• Gagi

27. avgust 2022 | 15:49

Ne da su bili spremni

• Seljo

27. avgust 2022 | 15:30

To je lijepo što radite samo objavljujete pohvale,promjene ni slučajno,neko ne pomisli da smo loše igrali.jedino nam rezultati sve govore.

27. avgust 2022 | 15:07

Samo da se Tim navrati,jer kondicija Zvezde se mora hitno podići na 10 x viši nivo.Evropske utakmice se igraju 09-120 min,a raspored je gust. Ova ekipa je bila spremna 10-15 minuta.Ovo je samo tema kondicija a tu ima još puno toga što se mora popraviti da bi se išlo napred.Jer svi trebamo da uživamo u Zvezdi i igrači i mi navijači i svi koji volimo Zvezdu.

• Radojeko

27. avgust 2022 | 15:06

Mogli su Stolicu da dovedu

• 28. avgust 2022 | 10:34

Radodajka

@Radojeko

Mogli su i mene. Unapred se zna da će Zvezda biti prva na tabeli.

• Bbsr

27. avgust 2022 | 15:05

Srecan im put,u jednom pravcu!!! Veliki strucnjaci?!?!?

• Če

27. avgust 2022 | 15:04

Jaki stručnjaci. Neka putuju...

• BOBA

27. avgust 2022 | 15:02

Nije lako kondicioni pripremiti našeekipe,pogotovo ovaj tim Zvezde koji reši utakmicu u prvom poluvremenu sa tri,četiri gola i posle uslede izmene i nosioci igre ne igraju više od 60 minuta a trening je jedno a jake utakmice su najbitnije,to je bio oroblem u dvomeču sa Makabijem,slabo je naše prvenstvo,Zvezda sa pola snage sve dobija lagano,svidelo se to nekom ili ne ali to je realnost