≫

Prva reakcija trenera crveno-belih posle remija u derbiju

• Zis

1. septembar 2022 | 08:09

Trebalo je da Kataija i Ivanića izbaciš još u prvom poluvremenu, čovek je ubedljivo najgori igrač Zvezde od kad je počelo prvenstvo, nema duše u njemu, kao neki deda, bez volje kao da je umro preključe!!!

31. avgust 2022 | 23:50

Katastrofa,kao i u poslednje vreme kada je Deki bio trener. Prvo poluvreme napadački sa gasom. Drugo poluvreme totalna nula i gašenje...najgore od svega je što je Partizan u ovom trenutku nikad slabiji, a mi smo samo remizirali...čemu čovek da se nada kad krene liga Evrope...

• Pera ždera

Raspada se tim a nismo ni svesni toga

• Bg.

31. avgust 2022 | 23:34

Sa Zvezdom se nesto cudno desava? Prvo prvih 5 utakmica i sa Pjunikom oni razbise protivnike i trce svih 90 minuta, znači da su spremni i imaju kondiciju. Potom s Makabijem pali u obe utakmice i tako sve do danas. Mislim da nema jedinstva medju njima a verovatno i neke svadje su bile medju njima? Nemaju volju jednostavno da se bore, to se odrazilo i na trenera bivseg. Uprava prodaje odličnog napadaca a kupuje panja,a ne vidi i neslusa milione navijaca da je potreban desni a i levi bek normalniji i bolji! Ovo je Katastrofa i ako se ne uozbiljite da ce te prokockati i ovih sedam bodova viska uskoro?

• Baxter88

31. avgust 2022 | 23:33

Sta je najzalosnije, grupu LE necemo proci jer je prejaka za nas u ovom momentu a prvenstvo je reseno i pre derbija gde nemamo konkurenciju. Ova ekipa ce sa ovom snagom, gde igraju 60 min biti sampion i onako peske sve pobedjivati sa 3-4 razlike...

• Ovo vam treba

31. avgust 2022 | 23:07

Inostrani sudija pod 1. I da se drzava nemesa kad je ovolika bodovna razlika pod 2.

• baba smilja iz darosave

31. avgust 2022 | 22:48

treba nam OHI a mi imamo pesica koji nije ni dosao na utakmicu

• Igor

Pojedini igrači imaju snage za 60 minuta a drugo katai usporava igru davi loptu a ima snage možda za poluvreme

• Presekao ih go

31. avgust 2022 | 22:45

E moj prijatelju, taj sastav je hteo u elitu evrope, a presece ga penal?! Sa koje si ti planete? Analizirajte i ti i tvoj kolega sa derbija sta radi i kako igra Novi Pazar..., to su oni sto treniraju na vise od 1.000 metara nadmorske visine i kod njih nema "sece" kad prime go, naprotiv. Verovatno je u pitanju ruza vetrova, tj.kasa kluba. Ovi sa pesterske visoravni igraju za sicu u odnosu na princeze sa marakane i jna stadiona koji inkasiraju milione... i jos ne mogu da izdrze tempo. Svasta.

• OHI kaze

31. avgust 2022 | 22:43

trener mi je rekao ne odlucujem ja

• Maho

31. avgust 2022 | 22:42

30milina tim... Terzo dosta si krao otimao placao po 2,3miliona igrac od 100000e..napolje

• Bezveze

31. avgust 2022 | 22:24

Za mir u kuci 1-1 Lose sa obe strane

• Samir

31. avgust 2022 | 22:22

Nama je potrebno da terzic ode iz zvezde da bih igrali dobro jel ove godine zvezda nije dobro drugo poluvreme zvezda ne igra puno upita se vidi kod igrača kao da su igrali vec 200 utakmice

• Ortodox RS

Potreban nam je trener to nemamo.Ne mogu verovati da ovaj ima obraz da prihvati ovu ulogu.Ako je on trener modernog fudbala kako su ga najavljivali onda sam i ja.

• Mare

31. avgust 2022 | 22:20

Milojevic je verovatno okej covek,ali je po meni mnogo "mlak" za trenera.Stankovic nam nije valjao,ali bi pojeo Partizan da je bio na klupi veceras.

• Cetnik

31. avgust 2022 | 22:17

Ne mogu da verujem da ste ekipu koja je protiv rendzersa trcala 90 min pun gas, uspeli da svedete da moze da odigra 30-ak min, sve posle toga se svodi na puko trckaranje! Ekipa vec standardno u drugom poluvremenu staje i to je to, nadam se da ce evropski mecevi malo razmrdati ekipu, ali vec sada se vidi problem sa bekovima i napadacem, a sezona tek krenula