Da li je ovo najbolje Gobeljićevo poluvreme u Zvezdi? Dve "rakete" koje su timu donele radost protiv Spartaka

Sjajni udarci starosedeoca u ekipi u crveno-belom

• 5
Marko Gobeljić Foto: Marko Jovanović

Posle odlične partije protiv Ferencvaroša, Marko Gobeljić preneo je odličnu formu na domaće prvenstvo, pa je sve navijače Zvezde oduševio sa dva gola u prvom poluvremenu protiv Spartaka iz Subotice.

Zaista može trener Milojević da bude i više nego zadovoljan njegovim partijama u poslednje vreme, a potvrda toga stigla je prvo u 19. minutu. Šutirao je fudbaler Zvezde sa 16 metara nakon dodavanja Kataija, lopta je na putu ka golu pogodila Vitorovića i završila iza leđa golmana Spartaka.

Drugi gol pao je u 37. minutu. Lopta je išla na Dragovića, odbila se na ivicu kaznenog prostora, gde je sačekao Gobeljić, koji je još jednim sjajnim udarcem uspeo da je smesti u donji desni ugao gola.

Pogledajte kako je to izgledalo u snimcima koji se nalaze u vesti.