≫

Bura na Čairu: Zvezdi sviran penal, pa poništen posle VAR-a, Lalatović najgore vređao sudiju

≫

Tenzije su u Nišu dosegle vrhunac pred kraj poluvremena posle sporne situacije u kaznenom prostoru gostiju

• Konan018

24. oktobar 2022 | 00:26

Sramota !! Zato prave Nišlije više ne dolaze na Čair kad gostuju blizanci.

• Rip

23. oktobar 2022 | 20:44

Ljudi moji pa dokle više mržnje i lupetanja,sudija posle dva prekršaja (ne jedan) svira penal,a onda kao var(čitaj Bjeković)poništava isti.Sledeće kolo Radnički gostuje Partizanu bez dva vrlo bitna igrača,vrlo sumnjivo.

• D.r

23. oktobar 2022 | 20:12

Malo im je što im sudije montiraju svaku utakmicu nego i kladionice rade sve iz x u 2 pobede

• Neki

23. oktobar 2022 | 19:52

Ovakav isti penal je sviran u derbiju za partizan,a ovo sad nije penal!!!!

• Vlado

23. oktobar 2022 | 19:49

Situacija identična na utakmici Partizan -Zvezda tamo dosuđen ,a ovdje nije pa o čemu da govorimo.

• Mihailović

23. oktobar 2022 | 19:32

Ako mu nije prošao penal je duplo vreme produženja, umesto 4 min. produžio 8min utakmicu, dok cz nije dala gol...

• SURBATOVICI

23. oktobar 2022 | 19:17

Nacin kako se titule stancaju. Stidite se.

• 23. oktobar 2022 | 19:52

Delija

@SURBATOVICI

To je kod vas franje,dok je bio tudjman vi ste osvajali.posle toleudjman.sad namjestate bjekolotudjmans.Posteno nikad niste osvojili.j U kosarci na mufte ste usli,sta ste na terenu osvoili.Imate laznoh ttenera,vracen na fabricka od Alempijevica i od radonje

• 24. oktobar 2022 | 00:29

Konan018

Nije li te sramota da se oglašavaš ? Ko i kako osvaja titule eto videlo se danas u nišu. Nišlije zato i bojkotuju ove utakmice samo klinci dolaze.

• Nislije

23. oktobar 2022 | 19:15

IVKOVICU GDE TI JE MORAL ,STIDI SE

• Dr

23. oktobar 2022 | 19:10

Lalatovic dijagmoza F13.U Lazu Lazarevic bez knjizice ako mu uopste ima spasa.

23. oktobar 2022 | 18:28

Do 75 og minuta ce biti 0-0,i onda penal za zvezdu.Bice 0-1.to i vrapci vec znaju.