≫

Embape obrukao igrača Juventusa pre gola, ovaj sa dve ruke nije mogao da ga zaustavi

Gati će dugo pamtiti ovaj meč

• 1
Kilijan Embape Printskrin: Twitter

Napadač Pari Sen Žermena Kilijan Embape osramotio je štopera Juventusa Federika Gatija u 13. minutu meča ova dva tima u sklopu 6. kola LIge šampiona!

Embape je "kao od šale" okrenuo Gatija na nekih 25 metara, a ovaj čak ni sa dve ruke nije mogao da ga zasutavi. Epilog svega: sjajan udarac i gol za vođstvo Svetaca u tom trenutku.

Embape je gol Juvea pogodio posle dodavanja Lea Mesija, a pomenuti fudbaler je pri rezultatu 1:0 mogao da povisi prednost PSŽ-a. Nije uspeo, a sve to kaznio je Leonardo Bomući u 39. minutu za konačnih 1:1 na poluvremenu.