Lazović oteo pobedu Sergeju i Laciju: Dalekometna asistencija donela bod Veroni

• 0
Darko Lazović Printskrin: Twitter/@foet247europa

Fudbaleri Verone i Lacija podelili su bodove u 21. kolu Serije A odigravši 1:1, a asistenciju za domaće upisao je srpski reprezentativac Darko Lazović.

Lacijali su poveli u poslednjem minutu prvog poluvremena nakon što je Kataldi uposlio Pedra koji je poslao loptu iza leđa Montipoa.

Iako je otišla sa minusom na odmor, Verona je dobro odreagovala i u 51. minutu izjednačila.

Lazović je skoro pored leve aut linije izveo prekid i pronašao Ngongea koji je glavom natrčao na prvu stativu i zatresao mrežu.

Ispostaviće se na kraju da je to bio i konačni rezultat, a u gostujućem sastavu Sergej Milinković Savić je odigrao čitav meč.

Rimljani su malo usporili, povezali dva remija, ali su im na ruku išli porazi Atalante i Milana, tako da su ostali u zoni Lige šampiona.