≫

Pogledajte penal za Zvezdu i crveni karton za igrača Voždovca zbog čega je i VAR intervenisao

Zvezda je od starta nametnula svoj ritam na koji Voždovac nije imao odgovor

• 31

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Voždovac sa 6:0, a meč "na krovu" rešen je faktički već posle prvih 15 minuta.

Naime, od samog početka crveno-beli su izvršili žestok pritisak na domaće fudbalere i stvarali šansu za šansom, a u 15. minutu Aleks Vigo je bio u prodoru, ubacio je dobru loptu na peterac, gde je čekao Aleksandar Pešić, koji je povučen s leđa od strane Mateje Đorđevića.

Isprva je sudija Trifković dodelio žuti karton defanzivcu Voždovca, ali je onda dobio poziv iz VAR sobe, posle kojeg je pregledao snimak i promenio odluku i pokazao crveni karton defanzivcu domaćih. Dosuđen je jedanaesterac za Zvezdu koji je realizovao Gelor Kanga.

Potom, četiri minuta kasnije Bukari je duplirao prednost, da bi potom Katai dao i treći gol za crveno-bele.

Zvezda je rezultatom 3:0 otišla na pauzu, da bi u drugom poluvremenu dala još tri gola preko Viga, Kangve i Ivanića i sa 6:0 demolirala domaći tim.