≫

Horor veče odbrane Partizana: Pogledajte sva četiri gola koja je Mladosti GAT postigla u Humskoj!

Šta se večeras dešava sa crno-belima?

• 7

Odavno neki tim nije dominirao u Humskoj kao što to večeras radi Mladost GAT. Odbrana Partizana liči na decu u školskom dvorištu, a Novosađani su to posle dva sjajna gola iz prvog poluvremena nastavili da koriste i u drugom.

Igrao se u 54. minutu meča kada je Ljubomir Fejsa uspeo da skrivi penal i da tako dodatno gurne svoj tim u ambis. Novica Maksimović je stao na belu tačku i gotovo perfektno je izveo kazneni udarac.

Ali tu nije bio kraj horor večeri Partizana...

U 58. minutu, dakle samo četiri minuta kasnije, Nemanja Milić je uspeo da skrene loptu glavom u prazan deo mreže za potpuni šok i muk navijača Partizana.

Prethodno je u prvom poluvremenu Romen Gal već u 3. minutu postigao prvi gol posle greške Svetozara Markovića.

A posle toga, osam minuta kasnije, u 11. minutu je i Kristijan Dal Belo Fagundeš matirao golmana Partizana.