≫

Mitrović napravio haos na Old Trafordu: Fizički nasrnuo na sudiju, pretio mu i dobio crveni karton!

Srpski reprezentativac izgubio nerve

• 18
Aleksandar Mitrović Foto: Paul ELLIS / AFP / Profimedia

Aleksandar Mitrović je postigao gol na Old Trafordu pošto je postigao gol za vođstvo Fulama protiv Mančester junajteda u četvrtfinalu FA kupa, ali je brzo nakon gola napravio i opšti haos na terenu i zaradio isključenje.

Posle prekida golgeterskog posta od devet utakmica, Mitrović je izgubio nerve i to u momentu kada je sudija svirao penal za Mančester junajted u 73. minutu, kada je Vilijan na gol liniji rukom odbranio gol.

Mitrović je nakon toga ušao u raspravu sa arbitrom, koji mu je pokazao crveni, ali je nakon toga srpski reprezentativac počeo da mu preti, uneo mu se u lice, a čak ga je i lakgom zakačio i došlo je do fizičkog kontakta.

Nema sumnje da Mitrovića čeka ozbiljna kazna zbog ovoga.

Junajted je u tom momentu dobio dva igrača više, jer su istovremeno isključeni i Vilijan i Mitrović. To su brzo i iskoristili, pošto je Bruno Fernandaš realizovao penal, a ubrzo nakon toga je i Sabicer samo dva minuta kasnije postigao gol za 2:1 prelepim golom petom.

Konačan rezultat postavio je Bruno Fernandeš sjajnim golom za konačnih 3:1 u sudijskoj nadoknadi.

Pogledajte isključenje Aleksandra Mitrovića.