Ronaldo vikao na svog trenera: Hrvat osetio bes Portugalca na poluvremenu!

Neverovatna scena u Saudijskoj Arabiji

• 2
Kristijano Ronaldo Printskrin: Twitter/@CristianoXtra_

Portugalskom napadaču Kristijanu Ronaldu očigledno ne cvetaju ruže u Saudijskoj Arabiji, pošto je sa svojim Al Nasrom doživeo još jedan veliki udarac u ponedeljak!

Naime, Al Nasr je ispao iz tamošnjeg kupa zbog porazaod slabašne Al - Vahde koja je trijumfovala 1:0 golom u prvom poluvremenu, dok su od 53. bili sa igračem manje.

Upravo na poluvremenu Ronaldo je ispoljio sav svoj bes i vikao je na svog trenera, Hrvata Dinka Jeličića.

- Očajni Ronaldo bes je izrazio tako što je, odlazeći prema tunelu, urlao na svog trenera Dinka Jeličića tražeći objašnjenje od njega - naslove j španskog lista "As."

Ronaldo je, inače, na 14 mečeva dao 11 golova i namestio još dva, ali je izgubio sve bitne utakmice i teško će na kraju uzeti titulu. Pre svega zbog toga što vodeći Al Itihad ima tri boda više i meč manje.