Mitrović mogao da postane junak Fulama: De Hea odbranio penal srpskom napadaču na "Teatru snova"

Mogao je Fulam da povede sa 2:0 protiv Junajteda

• 4
Aleksandar Mitrović Foto: AP/Tanjug

Šteta, šteta, šteta... Aleksandar Mitrović propustio je veliku šansu da danas na "Old Trafordu" postigne novi gol za Fulam u poslednjem kolu Premijer lige.

Igrao se 25. minut kada je srpski napadač stao na belu tačku i preuzeo odgovornost, a pošto je Tete prethodno doneo Fulamu prednost od 0:1.

Preko puta Mitrogola bio je niko drugi do David de Hea. Možda se španski golman nekoliko puta pošteno obrukao, ali ovoga puta je uspeo da odbrani udarac Mitrovića.

Da sve bude gore, u nastavku poluvremena je Junajted i izjednačio preko Džejdona Sanča u 39. minutu utakmice.