≫

Poznat razlog prekida utakmice Srbija - Jordan: Evo zašto se protivnik Orlova povukao sa terena!

Nečuveno

• 1
Fudbalska reprezentacija Srbije Srbija - Jordan Foto: MN Press/Nebojsa Paraušić

Fudbalske reprezentacije Srbije i Jordana su u Beču započele svoj prijateljski meč, koji po svemu sudeći, bar trenutno, neće biti nastavljen, jer se protivnik naših Orlova povukao s terena.

Ove dve reprezentacije su u Austriji prikazale vrhunsku partiju, dosta šansi, prilika, ali i golova, međutim, sve je stalo u 85. minutu susreta. Srbija je povela sa 1:0, potom je Jordan uspeo da okrene rezultat na 2:1, a pretio je i u još nekoliko navrata.

Uspeli su Orlovi da izjednače na 2:2 u 84. minutu i to preko Joveljića, kada se desio pravi skandal.

Naime, nakon gola, nekoliko navijača Srbije je utrčalo na teren, što je bilo dovoljno za Jordan da povuče svoju ekipu sa terena i ode u svlačionicu.