≫

Au, kakva bomba Partizana: Severina iz slobodnog udarca pocepao mrežu Radničkog!

≫

Momak sa ostrva Kurasao junak u Humskoj

• Vratiće se rode

14. avgust 2023 | 07:45

Samo se nadam da Zvezda u derbiju neće opet dobiti smernice odozgo da uspori zarad mira u kući… ove definitivno treba rasšrafiti na najsitnije delove

• NoName

13. avgust 2023 | 22:41

Čak dva fudbalera Partizana stoje dva metra ispred živog zida. Sramota za Srđana Jovanovića iz Var sobe da prizna ovakav gol. Al šta Srđan zna šta je sramota

• Mikan

13. avgust 2023 | 22:10

Sudija izmislio slobodan udarac a i penal pre toga ,sta kazu glodari dobar sudija?

• Vv

13. avgust 2023 | 21:53

Neko se ponado

• Mile

13. avgust 2023 | 21:49

Lep gol poklon sudije ,jer nije bilo prekršaja ,penal sumnjiv i sudijska nadoknada od 3 minuta baš smešna i sam grobarski komentator pri rezultatu 1:1 najavio bar 10 minuta sudijske nadoknade !!!!!

@Mile

Vidim Mile, da sve pratis i da se u sve razumes, valjda znas za 18 dana sta se dogodilo ?

• 14. avgust 2023 | 05:36

!!!

@Mile

A penal koj je trebao da svira u prvom poluvremenu zbog igranje rukom cigani nije postojao a?!?