≫

Juventus slavio minimalnim rezultatom: Fudbaleri Lećea doživeli prvi poraz u Seriji A

Jedini strelac na meču bio je Arkadijus Milik u 57. minutu

• 0
Juventus Leće Foto: Profimedia/PA Images/IPA Sport/Emmanuele Mastrodonato

Fudbaleri Juventusa savladali su Leće sa 1:0 u utakmici odigranoj u okviru 6. kola Serije A. Jedini gol na meču postigao je Arkadijus Milik na asistenciju Rabijoa.

Crno-beli iz Torina zasluženo su slavili i bili bolji rival tokom čitavog meča.

Igrao se 56. minut kada je Mekeni prihvatio loptu na desnoj strani, poslao upotrebljiv centaršut, Rabio je glavom spustio na nogu Miliku kome nije bilo teško da iz neposredne blizine zatrese mrežu.

Čitav meč za Leće odigrao je Nikola Krstović, a u 90. minutu zaradio je i žuti karton.

Sa druge strane, srpski reprezentativac Dušan Vlahović u igru je ušao u 78. minutu umesto Milika, dok je Filip Kostić u 72. minutu zamenio Kambiasa.

Nakon 6. kola, Juventus je drugi na tabeli Serije A sa 13 osvojenih bodova, dok je Leće na četvrtoj poziciji sa dva boda manje.