Prvenac Đorđa Jovanovića, Bazel i dalje na dnu tabele

Srpski fudbaler pogodio u 60. minutu

• 0
Đorđe Jovanović Printscreen/Youtube

Bazel nastavlja da tone. Klub koji slovi za jedan od najboljih u Švajcarskoj već dva meseca ne zna za ligašku pobedu. Taj niz je nastavljen pošto su na svom terenu odigrali 1:1 sa Lucernom, a strelac za domaćina bio je Đorđe Jovanović.

Nekadašnji napadač Partizana je na asistenciju Taulanta Džake glavom pogodio je mrežu Lucerna u 60. minutu.

Činilo se da će Bazel zabeležiti pobedu i pobeći sa dna tabele, ali je Jašari u 81. minutu doneo svom klubu vredan bod.

Tim Đorđa Jovanovića ne zna za trijumf od 30. jula kada su u ligaškom meču savladali Vintertur sa 5:2 i trenutno se nalaze na 9. mestu na tabeli.

Sa druge strane, Lucern je nastavio sa dobri rezultatima pa posle 8. kola zauzima drugu poziciju i ima bod manje od vodećeg Ciriha.