Totenhem vodio do 90. minuta, pa izgubio utakmicu

Luda završnica je viđena

• 0
Vulvs - Totenhem Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Totenhema poraženi su od ekipe Vulverhemptona sa 2:1, u okviru 12. kola Premijer lige.

Iako su "Pevci" imali vođstvo do 90. minuta, poklekli su u završnici, i ispustili čitav plen.

Meč je bolje počeo po goste iz Londona, koji su poveli već u trećem minutu, kada je Pedro Poro pronašao Brenana Džonsona, a ovaj poslao loptu u mrežu.

Ipak, kako je vreme odmicalo, Vulvsi su preuzimali inicijativu, i napadali, ali se na pauzu otišlo pri rezultatu 0:1.

Ipak, u nastavku je viđena drugačija situacija. Stiskali su "Vukovi" sve više kako je prolazilo vreme, što im se na kraju isplatilo u nadoknadi.

Mateus Kunja je asistirao, a rezervista Pablo Sarabija, je nakon samo tri muna na terenu doneo izjednačenje domaćima.

I onda kada je delovalo da će meč biti završen bez pobednika, Vulvsi su uspeli da dođu do preokreta.

Igrao se sedmi minut sudijske nadoknade, kada je Sarabija bio u ulozi asistenta, a Mario Lemina je utrčao pred gol i poslao loptu u dalji ugao.

Vulvsi su ovom pobedom došli do 15 osvojenih bodova, i nalaze se na 11. mestu na tabeli, dok je Tottenhem, bar za sada ostao na drugom mestu sa 26 bodova.