Kraj Spartakove serije: Lalatović doživeo prvi poraz od povratka u srpski fudbal

L. I.

"Maradona" nadmudrio svog kolegu

• 0
Nenad Lalatović, FK Spartak Subotica Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Železničara savladali su subotički Spartak rezultatom 2:1, u okviru 18. kola Superlige Srbije. Inače, ovo je bio prvi poraz Nenada Lalatovića od povratka u srpski fudbal.

Svi golovi postignuti su u prvom delu meča, a prvi je do vođstva došao domaći tim. Igrao se 10. minut kada je Lazar Romanić na asistenciju Đorđevića pogodio mrežu. Ipak, samo dva minuta kasnije Tošeski donosi izjednačenje svom timu.

Veliku prednost izabranicima Nebojše "Maradone" Petrovića doneo je Hajdin u 30 minutu i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Podsećanja radi, Nenad Lalatović je doživeo prvi poraz na klupi "golubova", posle dve uvodne pobede.

Što se plasmana na tabeli tiče, Železničar sada zauzima 12. poziciju sa 17 bodova, dok je Spartak na 8. mestu sa 22.