Pogledajte gol Zvezde na derbiju: Ni kamera nije uspela da uhvati ko je strelac, Endiaje ili Katai?

D. U.

Deluje da je ipak napadač iz Senegala zatresao mrežu

• 3
FK Partizan Printskrin: Arena Sport

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da daju gol u drugom poluvremenu, nakon što je Partizan poveo sa 2:0 golovima Natha i Saldanje na 171. večitom derbiju.

Bukari je dobro centrirao sa desne strane u srce kaznenog prostora, a na loptu su naleteli Šerif Endiaje i Aleksandar Katai.

Na kameri se nije baš najjasnije videlo ko je bio strelac, jer je Katai odmah otišao po loptu koju je izneo iz mreže ka centru, da bi se požurilo sa nastavkom igre.

Ipak, deluje da je strelac bio Endiaje, koji je nekoliko minuta ranije ušao u igru.

Pogledajte i kako je to izgledalo u videu na početku teksta.