Novi šok u Španiji: Posle Reala i Barselona ispala iz Kupa!

Ovo niko nije očekivao

• 2
FK Barselona Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Barselone ispali su iz Kupa Kralja, pošto su poraženi od Atletika Bilbaa sa 4:2 i to posle produžetka! Ovim porazom se i nastavila agonija Katalonaca, koji su izgubili priliku za još jedan trofej.

Ne cvetaju baš ruže u Barseloni, a čini se kao da im je ovaj poraz došao u baš nezgodno vreme.

Atletik je poveo već u prvom minutu susreta, kada je Gorka Guruzeta postigao gol za 1:0. Ipak, već do poluvremena je Barselona uspela da okrene rezultat. Prvo je Robert Levandovski pogodio u 26. minutu, a onda i Lamine Jamal u 32.

Rezultatom od 2:1 se otišlo na poluvreme, da bi Olhana Sanseta doneo izjednačenje na startu drugog u 49. minutu.

Do kraja je rezultat ostao nepromenjen, te se otišlo u produžetke, a tamo, viđen je pravi šok. Injaki Vilijams je u 107. minutu postigao gol za 3:2, da bi njegov brat u samoj nadoknadi, Neko, postigao i četvrti gol za konačnih 4:2.