Kako je Petrović odbranom u 75. pomogao Čelsiju da prvi put za 118 godina urade ovo u PL

M. M.

Pitanje je kako bi se meč završio da je ta lopta ušla

• 0
Đorđe Petrović Foto: AP/Tanjug

Uspeo je Čelsi nekako da ukrade pobedu Kristal palas u ponedeljak veče (3:1), a jedan od najzaslužnijih za to bio je srpski golman Đorđe Petrović koji je tako pomogao Plavcima da ispišu istoriju!

Naime, Čelsi je prvi put za 118 godina postojanja kluba uspeo da pobedi nekog rivala u Premijer ligi 13 puta uzastopno. Niz je počeo marta 2018. godine.

Gubio je Člsi na poluvremenu sa 1:0, na startu drugog dela su izjednačili, da bi u nadoknadi vremena postigli još dva gola za konačan trijumf.

Međutim, pitanje je kako bi se rezultat završio da Petrović u 75. minutu nije zaustavio jedan opasan napad i udarac domaćeg tima pri rezultatu 1:1.