PLS: Grafičar iznenadio OFK-u na Karaburmi, Inđija ubedljiva protiv Mačve

S. J.

• 0
FK Inđija Printskrin: Youutbe/ Prva liga Srbije

Odigrano je šest mečeva 22. kola Prve lige Srbije, a ekipa Grafičara uspela je da iznenadi OFK Beograd, i slavi na Karaburmi sa 2:0.

Oba pogotka viđena su u razmaku od šest minuta, i to u drugom poluvremenu. Prvo je Embup doneo vođstvo gostima u 70. minutu, da bi potom i Stojanović pogodio šest minuta kasnije za konačnih 2:0.

Inđija je posle preokreta kod kuće uspela da savlada Mačvu sa 3:1. Poveli su gosti iz Šapca pogotkom Jevtića u 13. minutu, ali je do odlaska na pauzu Popović poravnao stanje na semaforu.

U nastavku su domaći došli do još dva gola, i rutinski upisali nova tri boda. Što se ostalih mečeva tiče, Mladost GAT je slavila protiv Metalca sa 1:0, a istim rezultatom je i Radnički iz Sremske Mitrovice bio bolji od beogradskog "imenjaka".

Pobedu je upisalo i Jedinstvo, koje je sa 2:0 slavilo u Smederevu, a istim rezultatom i Vršac je bio bolji od Slobode.