A nije ti žao 2 prečke i 5 zicera? Mogli ste da pobedite sa 5 razlike za Zvezdu.

• 9. mart 2024 | 20:24

Gledalac, ne navijač

@534

Moglo je ali nije. Zvezda jeste imala više šansi ali u fudbalu se računaju golovi a ne prečke i ziceri.

• 9. mart 2024 | 20:37

534

@534

Ko pamti prečke i zicere , golovi se pišu , niste imali penal ali ste imali pomoć crvenog kartona koji nije bio .

• 9. mart 2024 | 21:12

Realan

@534

Te prečke, obe posle isključenja severine. Dakle? Vetar u ledja od sudije naravno. A nije bio drugi zuti za vašeg koreanca minut pre toga? Bolje ćuti.

• 9. mart 2024 | 21:41

Aj ne s..i

@534

Druze trebalo je biti vec 3:0 za Zvezdu u 30 minutu! E toliko koliko ste realni! Bolje ti ćuti! 30 šuteva Zvezda na gol imala aloooo! Sramoto jedna sta ti pricas! Zvezda ce ovo naplatiti vec u sledecem derbiju! Ima i neutralnih koji su gklledali utakmicu i imaju oci! Cist penal nije sviran za Zvezdu,pusti ti vajne eksperte!

• 9. mart 2024 | 23:48