Adžićeve majstorije nedovoljne za pobedu: Čukarički remizirao sa Spartakom

L. I.

Vezista Brđana postigao dva gola direktno iz kornera

• 0
Luka Adžić Foto: MN PRESS/Ivica Veselinov

Fudbaleri Čukaričkog i Spartaka iz Subotice odigrali su meč 25. kola Superlige Srbije koji je završen rezultatom 2:2.

Izabranici Gordana Petrića su bolje ušli u pomenuti susret i golovima Luke Adžića imali prednost od 2:0. Naime, vezni fudbaler kluba sa Banovog brda je golove postigao u 29. i 51. minutu i to na identičan način - direktno iz kornera.

Ipak, i pored lepe prednosti, Čukarički nije uspeo da trijumfuje. Prvo je u 55. minutu martinović smanjio na 2:1, da bi veliki bod "golubovima" doneo iskusni Vojo Ubiparip u 81. minutu.

Spartak je u poslednjim trenucima mogao i do sva tri boda, ali se istakao golman Brđana Filipović i bravuroznom intervencijom sprečio siguran pogodak.

Nakon ovog kola Čukarički zauzima četvrtu poziciju sa 39 bodova, dok je Spartak na devetom mestu sa 31 osvojenim bodom.