TSC silan u vojvođanskom derbiju: Izabranici Žarka Lazetića brojali do četiri

L. I.

Topolčani pružili dobar meč

• 0
FK TSC Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a slavili su na gostovanju u Subotici protiv Spartaka rezultatom 4:2, u okviru 26. kola Superlige Srbije.

Topolčani su od starta pokazali da žele sva tri boda, a do vođstva su došli u 17. minutu, kada je asistenciju Krstića u gol pretvorio Milan Radin.

Već u 28. minutu viđen je novi gol za TSC. Miloš Pantović je odlično uposlio Aleksandra Ćirkovića koji je duplirao prednost svog tima i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U 54. minutu Saša Jovanović je postigao gol i najavio trijumf TSC-a, da bi se Spartak golivima Mijića u 57. i Ubiparipa u 65. minutu vratio u meč.

Ipak, "golubovi" od 67. minuta ostaju sa igračem manje posle isključenja Martinovića, a Ćirković je svojim drugim golom rešio utakmicu i doneo svojoj ekipi vredna tri boda.

Nakon ovog kola TSC zauzima treću poziciju na tabeli sa 53 boda, dok se Spartak nalazi na 10. mestu sa 31 bodom.