Barselona bez trenera pregazila Atletiko: Pljuštali golovi, Levandovski zvezda večeri u Madridu

S. P.

Madriđani nisu uspeli da pruže gotovo nikakav otpor

• 0
FK Atletiko Madrid - FK Barselona Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Fudbaleri Atletiko Madrida ugostili su ekipu Barselone u meču 29. kola La Lige, ali nisu uspeli da postignu nijedan pogodak, dok je protivnik bio vrlo raspoložen. Konačni rezultat utakmice bio je 3:0 (1:0) u korist katalonskog predstavnika.

Prvo poluvreme je bilo prilično aktivno sa napadima i kvalitetnim fudbalom, međutim jedini pogodak postignut je u 38. minutu utakmice od strane Feliksa na asistenciju Levandovskog.

Druga dva gola postignuta su u 47. minutu, u drugom poluvremenu, kada je Levandovski tresao mrežu i u 65. minutu od strane Lopeza, opet na asistenciju Levandovskog.

Barselona je ovom pobedom "oduzela" drugo mesto tabele španskog prvenstva Đironi i sada su iza Real Madrida čak osam bodova. Atletiko je trenutno petoplasiran tim sa 55 bodova, devet bodova manje od Barse.