Nova "blamaža" mladih srpskih fudbalera: Orlići uspeli da osvoje samo bod protiv Luksemburga!

S. T.

Posle toga smo se dodatno udaljili od prva dva mesta

• 9
Stefan Mitrović Foto: MN Press

Fudbaleri Srbije starosti do 21 godine uspeli su da osvoje samo jedan bod na gostovanju Luksemburgu, čime su se dodatno udaljili od prva dva mesta u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a koja potencijalno mogu da ih odvedu dalje - 1:1 (0:1).

Srbija je pre ovog meča bila na trećem mestu na tabeli, a tu će najverovatnije i ostati posle današnjeg meča, gde je imala više od igre protiv Luksemburga, ali nije iskoristila svoje šanse.

Već u ranoj fazi meča protiv Luksemburga je Srbija uspela da dođe do prednosti protiv Stefana Mitrovića u 4. minutu. I sve je u tom momentu delovalo sjajno.

Do poluvremena je Srbija ostala u prednosti, ali je u nastavku utakmice Luksemburg uspeo da šokira naše igrače.

Fudbaler malo poznatog Didelanža, Migel Gonsalveš je u 51. minutu postavio, ispostaviće se, konačan rezultat utakmice.

Za Srbiju su danas startovali golman Ilić, potom Drezgić, Ilić i Kovačević u odbrani, Prijović, Stevanović, Lukić i Lazić u veznom redu i Mitrović, Vlahović i Kabić napred, dok su izmene bili Lazetić, Mimović, Miladinović, Pantović i Gluščević.

Srbija sada imao 10 poena iz šest utakmica, dok je Luksemburgu ovo tek 4. bod.