Vojvodina ubedljiva na gostovanju Radniku: Novosađani brojali do četiri

L. I.

Dobar meč Bandovićevih pulena

• 0
FK Radnik Surdulica, FK Partizan Foto: Telegraf

Fudbaleri Vojvodine savladali su Radnik u Surdulici rezultatom 4:0, u okviru 27. kola Superlige Srbije.

Novosađani su ubedljivim trijumfom nastavili sa dobrim igrama ovog proleća i sada su se izjednačili sa Čukaričkim na petom mestu na tabeli.

Gostujući sastav je pitanje pobednika rešio već posle prvih 45. minuta, kada su postigli tri gola.

Mrežu Radnika načeo je Petrović u 6. minutu, da bi se u strelce do poluvremena upisali Ivanović u 29. i Vukanović 10 minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Ivanović u 60. minutu, svojim novim pogotkom na meču.